Kariera - E-report

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.

Kariera

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Praca w Grupie Prawniczej E-report to cenne doświadczenie praktyczne, udział w dużych projektach międzynarodowych, konkurencyjne wynagrodzenie i przyjazny zespół.

Zapewniamy nie tylko wygodne i komfortowe warunki pracy, lecz także możliwość budowania kariery, w tym także poza granicami Ukrainy, umożliwiając dołączenie do zespołu polskiego biura E-report i zdobycie doświadczenia pracy w Europie.

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email: office.ua@e-report.pl

Niestety, obecnie nie mamy otwartych wakatów

Odbywając staż w Grupie Prawniczej EUCON, młodzi prawnicy nie tylko otrzymują wiedzę teoretyczną, lecz także biorą aktywny udział w pracy z realnymi sprawami i cases. Stażystom firmy EUCON powierzane są praktyczne zadania prawnicze i sprawy, które oni prowadzą samodzielnie pod nadzorem doświadczonych kolegów.

Więc, jeśli chcesz rozpocząć budowanie ścieżki swojej kariery z zespołem EUCON, prześlij CV i list motywacyjny na adres email office.ua@e-report.pl  już teraz!

Wyślij CV

    Kontakt z nami

    Wyślij prośbę